[TITLE]

Facebook icon

Novinky

Provoz letní sezóny zahájen

30.03.2019 - Letní sezónu zahajujeme o víkendu 30. a 31. března otevřením Bikeparku!
 

On-line rezervace našeho ubytování

16.06.2016 - Rezervujte si naše Apartmány pohodlně a rychle on-line za pár minut.
 

Slevy pro naše ubytované

01.06.2016 - Hosté ubytovaní v našich apartmánech mohou využít wellness se slevou 30% a denní skipasy za 150 Kč
 

VOLNOČASOVÝ AREÁL KAREŠ

Areál Kareš disponuje přístupovou plošinou pro handicapované. Samozřejmostí je bezbariérový přístup v rámci celého areálu.

Vyhlídková či závodní jízda, pro děti i dospělé, HORSKÉ MINIKÁRY jsou v Areálu Kareš pro každého. Na návštěvníky zde čeká dráha o délce 500m. 5 jízd si můžete zakoupit za 250Kč, 10 jízd za 400Kč, jízdenky jsou přenosné.

dvojposádky

Bezpečné létání ve výškách okolo 8 metrů nad zemí, pro osoby s hmotností pod 80kg. To jsou speciální BUNGEE TRAMPOLÍNY, které si u nás můžete užít za pouhých 100Kč.

03_lp_bungee

Moderní dětské hřiště z akátového dřeva je výjimečné díky svému vzhledu i vlastnostem. O zábavu je postaráno pro děti ve věku od 2 let. Akátové WOODY DOO hřiště je vám k dispozici zdarma.

04_lp_woody

SLACKLINE je ideální způsob, jak zpevnit střed těla, vyčistit mysl a relaxovat v krásném prostředí jesenických hor. Toto zábavné cvičení je vám k dispozici zdarma.

05_lp_slackline

SPORTOVNÍ HŘIŠTĚ! S takto vybaveným hřištěm uspokojíme požadavky každého vyznavače míčových her. Hřiště na fotbal, tenis či basketbal je k pronájmu na 1,5h za 150Kč, 3h za 250Kč, 12h za 1000Kč.

06_lp_sporthriste

Dále provozujeme travní lyžování, horské koloběžky, outdoor aktivity a další. Areál Kareš také nabízí možnost kempování nebo levného ubytování. V areálu se nachází tematicky zdobená hospůdka s možností občerstvení a sociálním zázemím.

V areálu prosím dbejte pokynů obsluhy areálu. Výše uvedené atrakce a pohyb v areálu je na vlastní odpovědnost a nebezpečí návštěvníků. Děkujeme za pochopení.

Více informací na telefonním čísle 775 365 804 nebo emailu arealkares@gmail.com.

Fotogalerie

Trampolíny 2017Trampolíny 2017minifarmagumy 2017Pohled na areál

Ubytování

Nabízíme ubytování v našich apartmánech pro všechny druhy hostů od lyžařských škol až po tu nejnáročnější klientelu. Navíc letos nabízíme ubytování ve čtyřech nových apartmánech u Zálesí s wellness službami. Více na www.ubytovanivkoutech.cz

Pobyty 2018

Letos jsme pro Vás připravili pobyty se zvýhodněnými vstupy do našeho wellness studia i do nedalekého termálního parku. Více na www.ubytovanivkoutech.cz