[TITLE]

Facebook icon

Novinky

Ubytování Kareš

17.11.2019 - Relax, sport a zábava, vše pod jednou střechou!
 

Slevy pro naše ubytované

17.11.2019 - Hosté ubytovaní v našich apartmánech mohou využít slev na wellness a atrakce areálu
 

Provoz letní sezóny zahájen

17.11.2019 - Bikepark je stále v provozu!
 

O nás

Ski Areál a Bikepark Kareš se nachází v Jesenických horách, v obci Loučná nad Desnou.
Původně svah s vlekem (340m) patřil k Hotelu Dlouhé Stráně. V roce 1997 areál změnil majitele, kterým se stal pan Tomáš Kareš (22 let). Pro pana Kareše se stal areál nesoucí jeho jméno životním projektem.
V areálu vybudoval další dva vleky a začal sjezdovku přizpůsobovat požadavkům moderního lyžaře. V zimní sezóně zde nechybí veškeré zázemí a občerstvení, prostorné parkoviště, technické zasněžování, lyžařská škola, půjčovna a manšestrově urolbovaný svah.
Od roku 2002 začal kratší vlek (250m) sloužit také k obsluze horských minikár. 500m dlouhá, dlažbou vykládaná trať s krásnými výhledy a klopenými zatáčkami je zde pro dospělé a děti k dispozici po celou letní sezónu.
V roce 2006 proběhla velká rekonstrukce vleků a dalších za podpory finančních prostředků fondů Evropské Unie. Skvěle upravenou zeleň pro travní lyžování nebo horské koloběžky začal zajišťovat víceúčelový malotraktor REFORM G5.
Letní sezóna taktéž začala reagovat na požadavky moderního turisty. V roce 2018 přibyly další atrakce, mezi kterými ční Woody Doo hřiště, Bungee trampolíny a rozsáhlý projekt Bikeparku, k jehož obsluze slouží delší vlek (450m).
Celoročně se tak u nás zabaví a aktivně si odpočinou děti od 2 let, mládež, dospělí i moudří.
Pan Kareš se v průběhu let mimo jiné zasloužil o vybudování přilehlých objektů areálu. Můžeme tak našim návštěvníkům nabídnout 150m vzdálené ubytování s možností wellness služeb a sportovního hřiště.
Díky svým možnostem a zázemí je areál skvělým místem pro firemní, školní či soukromé akce, jako jsou výukové kurzy, soustředění, teambuilding a další.

Fotogalerie

začátkyto ječně moc snowboardistů nejezdilo :)první rolbadráha na minikáry 2002-2006dráha po prodloužení v r. 2006bpibpiibpiii

Ubytování

Nabízíme ubytování v našich apartmánech pro všechny druhy hostů od lyžařských škol až po tu nejnáročnější klientelu.

Pobyt v Jeseníkách

Letos jsme pro Vás připravili zvýhodněné vstupy do našeho sportovního areálu Kareš.