[TITLE]

Facebook icon

Novinky

Provoz zimní sezony

23.02.2018 - Hlásíme ideální podmínky na lyžování! Všechny vleky jsou v provozu, lyžování na přírodním sněhu bez front a čekání!
 

On-line rezervace našeho ubytování

16.06.2016 - Rezervujte si naše Apartmány pohodlně a rychle on-line za pár minut.
 

Slevy pro naše ubytované

01.06.2016 - Hosté ubytovaní v našich apartmánech mohou využít wellness se slevou 30% a denní skipasy za 150 Kč
 

Provoz zimní sezony

Datum: 23.02.2018

Hlásíme ideální podmínky na lyžování! Všechny vleky jsou v provozu, lyžování na přírodním sněhu bez front a čekání!

Hlásíme ideální podmínky na lyžování! Všechny vleky jsou v provozu, lyžování na přírodním sněhu bez front a čekání. Máme otevřeno každý den od 9:00 do 16:00. Večerní lyžování taktéž každý den od 19:00 do 21:00. Parkování je zdarma a přímo pod svahem. Bufet s občerstvením a zázemím je také přímo pod svahem, otevřeno máme vždy v době provozu skiareálu.

Děti mají celodenní lyžování za 250Kč, dospělí za 350Kč. Občerstvení je vám k dispozici přímo pod svahem! Parkování taktéž pod svahem a zcela zdarma.

Aktuální informace můžete sledovat také na našem Facebook Ski areál Kareš nebo webkamerách.

Ubytování

Nabízíme ubytování v našich apartmánech pro všechny druhy hostů od lyžařských škol až po tu nejnáročnější klientelu. Navíc letos nabízíme ubytování ve čtyřech nových apartmánech u Zálesí s wellness službami. Více na www.ubytovanivkoutech.cz

Pobyty 2017

Letos jsme pro Vás připravili pobyty se zvýhodněnými vstupy do našeho wellness studia i do nedalekého termálního parku. Více na www.ubytovanivkoutech.cz